Otváracie hodiny: Po-Pi od 8.30hod do 16.00hod

Ambulancia CLEARSKIN

O nás

Už takmer 30 rokov sa staráme o zdravie Vašej pokožky.Vznikli sme ako prvá súkromná dermatovenerologická ambulancia na Slovensku v r.1993.Odvtedy nás navštívili tisíce klientov s rôznymi či už kožnými,alebo estetickými problémami a nebojíme sa povedať, že drvivá väčšina od nás odchádzala spokojná. Pri chronických kožných pacientoch dnes už máme klientov, ktorí boli u nás ešte ako malé deti,a dnes už ako dospelí nás opäť navštívia so žiadosťou o radu, alebo predpis doplňujúcej liečby. A to všetko bez reklamy na základe spokojnosti našich klientov a to pre nás znamená,že dobrá povesť sa šíri ústne…

Liečime všetky kožné problémy kože,okrem iných napr. akné,bradavice,znamienka,výrastky,rozšírené cievky či ekzém.Našim cieľom je aby ste mali zdravú pokožku.Keďže práve koža je najväčší orgán ľudského tela a chráni nás pred vonkajším svetom,mali by sme jej venovať  dostatočnú pozornosť.Objednajte sa k nám na vyšetrenie a vyskúšajte si nadštandardnú,ale pritom dostupnú starostlivosť ,,na vlastnej koži“.

Ak je Vašou prioritou krása,budete v tých správnych rukách.Moderné pokroky v estetickej medicíne nám už dnes umožňujú spomaliť starnutie a omladiť pokožku.Naše špičkové technológie vám pomôžu znovu získať sebavedomie a zároveň si starostlivosť o pokožku užiť v maximálnej možnej pohode.Mnohé zákroky sú neinvazívne a majú výborné výsledky.Dokážeme vám pomôcť s problémami ako vrásky,cievky,nežiadúce ochlpenie,jazvy,pigmentové škvrny či poklesnuté  kontúry tváre.Netrápte sa tým,čo sa dá riešiť.Pomôže moderná estetická medicína a my…

Viac ako 20 rokov sme sídlili stále na tom istom mieste-v Dome Odborov v Žiline.

Prišiel čas na zmenu-sťahujeme sa-už do ozaj našej novej ambulancie na Rosinkách-Bagarova 2071/11 v Žiline,len 8 minút autom od nášho doterajšieho sídla. Dôvodom tejto zmeny je poskytnúť našim klientom oveľa komfortnejšie prostredie a služby.Pribudlo nám špičkové prístrojové vybavenie,ktoré nesie značku rok 2016. Viac sa dozviete v našej ponuke poskytovaných služieb.

Veríme,že nám doterajší klienti zachovajú dôveru aj naďalej a súčasne tí noví-budúci budú nadmieru spokojní s našimi službami.

Naše telefónne číslo: 0910 147 354, stačí sa už len objednať… my sa už o Vás postaráme